• autor: pogonwroclaw, 2017-10-12 14:36

Mecz oldboy 45   12.10.  godz. 16:30  Suchy Dwór

Pogoń Tondach   - Kantor Tukan 2:1

Bramki: 18 min Piotr Trac, 26 min Bronek Janik

Od początku meczu to goście przejęli inicjatywę  przeprowadzając kilka groźnych akcji . Oldboye Pogoni uznali po 15 min że goście nie są z kamienia i przeprowadzili kilka dobrych kontrataków. W 18 min po uderzeniu z rzutu wwolnego piłka odbiła się od muru gosci,poszybowala gdzieś na 11 m, a tam  najlepiej  zachował się Piotr ,który głową zdobył bramkę. Dla gości był to zimny prysznic. W 26 min po bardzo ładnej akcji Piotr podaje do Grzegorza ten ostatni popisał się pięknym  podaniem do Bronka ,który podwyższył wynik meczu na 2:0. Bronek kilka mionut później mial idealną sytuację do strzelenia gola ale uderzył ponad  bramką.           cd- poniżej

Kilka minut przed przerwą arbiter wskazał  na rzut wolny . Do piłki podszedł Paweł Ostrowski i pięknie strzelił w okienko bramki  Romka . Goście poderwali się do walki ale oldboye Pogoni  tym razem zagrali w defensywie bardzo dobrze i napastnicy z Tukana stworzyli niewiele dobrych sytuacji  podbramkowych.

W bramce Pogoni bardzo dobry mecz rozegrał Roman , który w I połowie naprawiał błędy kolegów, a II połowie kierował dobrze grającycmi obrońcami. Popisał się również w 56 min  paradą broniąc groźny strzal zza linii pola karnego. Gratulacje dla  strzelców bramek jak i dla całego zespolu .